Zapraszamy od odwiedzenia System reklamy Test oraz .

W skrócie

Dzięki firmie Tv Live Polish możesz oglądać telewizje i słuchać swojej stacji radiowej z Polski poza miejscem zamieszkania na dowolnym telewizorze, komputerze, telefonie komórkowym . Jesteśmy firmą która pomaga wszystkim osobą którzy wyjeżdżają poza miejsce zamieszkania albo nie mają możliwości zainstalowania swoich zestawów satelitarnych w miejscu zamieszkania. Możecie przysłać na swoje dekodery satelitarne a my podłączymy je pod nasz system i wszędzie gdzie macie Państwo dostęp do internetu możecie nie zrywając umowy oglądać swoja telewizje. Pobieramy opłatę wyłącznie za wynajęcie pomieszczenia korzystanie z naszych urządzeń i dostęp do internetu.

Są trzy opcje odbioru :
a) Zakup specjalnej przystawki podłączonej jedynie pod telewizor i Internet
b) Na ekranie monitora komputerowego
c) Komputer podłączony do telewizora

Do przesyłania telewizji przez internet używamy następujących przystawek: Slingboxa, UTV Bono, WD TV Live. Urządzenie jest zdolne przesyłać obraz w jakości SD (640x480) oraz HD i umożliwia zdalną kontrolę nad dowolnym dekoderem telewizyjnym, z dowolnego miejsca.

Aby oglądać telewizję przy pomocy komputera trzeba na nim zainstalować specjalny odtwarzacz. Za pomocą przystawki, transmisję można oglądać na dowolnym telewizorze. Ponadto, istnieją wersje oprogramowania, które umożliwiają oglądanie telewizji na telefonie komórkowym, iPhonie lub konsoli do gier.

Do przesyłania telewizji przez internet używamy Bono TV. Przystawkę Bono, w momencie wykupienia naszych usług, możecie Państwo dostać za darmo lub zakupić boxee box firmy D-Link w sklepach: Bestbuy, Futureshop.

tv

Zalety systemu

Dzięki nowej metodzie uzyskasz dostęp do telewizji z Polski z każdego miejsca na kuli ziemskiej, wystarczy komputer i dostęp do Internetu :

Oglądaj podróżując po Polsce,
Oglądaj z dowolnego miejsca,
Oglądaj w pracy i na wakacjach,
Gdy nie oglądasz mogą oglądać Twoi znajomi.
Gdy nie masz możliwości instalacji anteny
satelitarnej w Twoim domu lub mieszkaniu

telewizja internetowa Dostęp do najlepszych kanałów TV które sam sobie wybrałeś.
telewizja internetowa Brak konieczności instalowania anteny satelitarnej, czyli też brak konieczności uzyskiwania zgód właścicieli budynków na instalacje takiej anteny - za to wygodny dostęp do TV przez sieć Internet.
telewizja internetowa Znacznie taniej niż kilku kanałowy pakiet satelitarny.
telewizja internetowa Lepsza jakość obrazu dzięki technologii H.264.
telewizja internetowa Szybka instalacja - 10 minut po zaakceptowaniu umowy oglądasz TV z Polski!
telewizja internetowa Zdalna kontrola pracy urządzeń, szybka reakcja w przypadku awarii.


Dlaczego my ?

1. System istnieje już 7 lat.
2. Dostęp do TV jest wszędzie: w domu, w pracy, na wakacjach, w podróży,
3. Można używać komputera do innych celów (praca, rozrywka) a TV może lecieć w tle , np w rogu ekranu, przydatna jest wtedy usługa "Always on the top"
4. W wielu miejscach instalacja anteny satelitarnej jest zakazana,
5. Telewizja przez Internet niezależna jest od pogody, opadów śniegu deszczu itd.,
6. Natychmiastowa instalacja po zamówieniu i podesłaniu dekodera cyfrowego. tv


Uwarunkowania prawne


Wszystkie przedsięwzięcia firmy, są jednoznacznie zgodne z obowiązującym prawem i przepisami w Polsce i nie naruszają praw osób trzecich. Są one zarówno w pełni legalne dla firmy jako organizatora serwisów jak i dla wszystkich osób korzystających z usług oferowanych przez firmę. Prawo odbioru sygnału TV z Polski

Każdy, może zarejestrować odbiornik radiowo-telewizyjny w Polsce, a po opłaceniu ustalonego abonamentu RTV ma prawo odebrać sygnał radiowy i telewizyjny emitowany w wolnej przestrzeni. Następnie może oglądać w dowolnym momencie.


Najczęstsze pytania

Jak oglądać obraz w telewizorze zamiast w komputerze ?

Podłączenie do telewizora (najlepsze efekty daje wejście na telewizorze HDMi) można zrobić wieloma sposobami. Jeśli telewizor ma wejście jak w monitorach komputerowych to połączenie jest bardzo łatwe - telewizor zamiast monitora. Jeśli komputer ma wyjście Svideo to połączenie jest jeszcze prostsze i jest sporo możliwości wyświetlania i przetwarzania obrazu w domowym sprzęcie TV. Można też bardzo tanio kupić do komputera kartę graficzną ze standardowym wyjściem video. Możesz zamówić przystawkę do TV sterowana pilotem. Wtedy nie musisz mieć komputera tylko wystarczy szybki Internet i oglądasz na swoim telewizorze to co twoi bliscy w kraju.

Czy transmisja sygnału TV przez Internet jest stabilna ?

Do Państwa Odbiorników TvLivePolish w Polsce dostarczamy najlepszy Internet jaki istnieje. Naszym Partnerem jest jedna z najlepszych firm oferująca IP Transfer w Europie. Zapewniamy przez to bardzo stabilny transfer pomiędzy Odbiornikiem w Polsce a komputerem PC dla zdecydowanej większości klientów.

Co powinienem zrobić żeby korzystać z Państwa usług ?

Na początku proszę za pomocą e-maila skontaktować się z naszym pracownikiem który udzieli informacji telefonicznie i poda adres pod który należy podesłać Państwa dekoder. Możemy w Państwa imieniu po przekazaniu nam informacji z danymi osobowymi regulować należność.


Wejdź na stronę jak i zapraszamy na .
Sztuki Walki Częstochowa || ©TvLivePolish 2008 || Created by Strony Internetowe Częstochowa